חליטות צמחים, חליטות תה מה ההבדל?


חליטות תה או חליטות צמחים
חליטות תה או חליטות צמחים

אין כמו לשתות כוס תה בבוקר כדי להתעורר, או לחילופין, להתפנק עם חליטת צמחים איכותית אחרי הצהרים או בשעות הערב. היום ניתן למצוא בשוק מגוון רחב של חליטות צמחים וחליטות תה שונות, כך שכל אחד יכול לבחור בהתאם לטעם האישי שלו.


אנו בחברת סרמוני, מציעים ללקוחותינו מבחר עשיר של טעמים וניחוחות מיוחדים. אנו מספקים מגוון רחב של מארזים שונים, המכילים חליטות תה וחליטות צמחים שונות. בצורה כזו, ניתן להתנסות בכל הטעמים המיוחדים ולהבין מהו הטעם המועדף ביותר עליכם. ניתן לרכוש את המארזים השונים לצורך שימוש פרטי, או לחילופין, להשקיע בעובדים שלכם ולספק להם חווית תה בלתי נשכחת.

ההבדל בין חליטות צמחים לבין חליטות תה?

רבים נוטים להתבלבל בין תה צמחים, חליטות צמחים, חליטות תה ומונחים דומים נוספים. חשוב להבין כי כאשר מדובר על תה או על חליטות תה, מדובר על עלי עץ התה, המכילים רמה מסוימת של קפאין. בין אם מדובר על תה ירוק או תה שחור, בכל מקרה מדובר על עלי עץ התה, אשר מוסיפים את הניחוח הייחודי של התה.


ניתן למצוא חליטות תה שונות, המגיעות בטעמים שונים ובתוספת של צמחים מסוימים. לעומת זאת, כאשר מדובר על חליטות צמחים, מדובר על חליטות שאינן מכילות את עלי עץ התה וממילא אינן מכילות קפאין, מה שאומר שניתן לשתות ללא הגבלה ובכל שעות היממה. חליטות אלו יכולות להיות רבות ומגוונות, להכיל שילובי צמחים שונים ולהעניק לשותה אותם הרגשה נינוחה ורגועה יותר.

מה חשוב לדעת אודות חליטות צמחים וחליטות תה?

קודם כל, חשוב להבין כי באמצעות שתיית חליטות צמחים איכותיות, שלא עברו תהליכי עיבוד כימיים, ניתן ליהנות מכל היתרונות הטבעיים של הצמח. זוהי דרך נפלאה לצרוך צמחי מרפא שונים, לחזק את מערכת העיכול או אפילו להרגיע את ההכרה לפני השינה. כדאי לדעת כי חליטות צמחים מצריכות שימוש במים חמים אך לא רותחים מדי ויש צורך להעניק לחליטה מספר דקות לפני ששותים ממנה.